Aktuality

Rychlé zateplení s Climatizer Plus

Datum: 18. 10. 2017

Chcete minimalizovat tepelné ztráty a hledáte rychlý a zároveň efektivní způsob jak zateplit vás dům? Řešením je foukaná izolace Climatizer Plus, pomocí které jednoduše vyřešíte problémy s nedostatečným zateplením, vnitřní akustikou stavby, ale i s průzvučnosti zdí. Rozdíl spočívá ve způsobu aplikace foukané izolace Climatizer Plus.

Nezateplenou střechou uniká zbytečně velké množství tepla

Datum: 26. 9. 2017

Výhody zvukové a akustické izolace Wolf

Datum: 4. 9. 2017

Rádi bychom Vám představili výhody akustické a zvukové izolace Wolf, která je patentově chráněná. Tato izolace představuje nový izolační systém, který má využití právě ve stavebnictví. Izolační desky jsou vyráběny z biologicky odbouratelných a čístých materiálů na bázi těžkých hmot v takzvané nepojené formě.

Podzim se blíží - využijte výhody foukané izolace

Datum: 28. 8. 2017

Sháníte firmu, která by vám pomohla se zateplením vašeho domu a chcete ušetřit v zimním období za energie spojené s vytápěním? Obraťte se touto cestou na naši firmu! Využijte právě nyní všechny výhody foukané izolace.

Izolace vhodná pro dřevostavby

Datum: 30. 7. 2017

Hledáte izolaci, která je vhodná pro dřevostavby, má vynikající tepelné a protipožární vlastnosti a zároveň Vám pomůže ušetřit až třetinu nákladů za energie? Ideální volbou je foukaná izolace od naší firmy. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem foukané izolace, která bude pro Váš objekt nejvhodnější.

Jak zvýšit protipožární ochranu domu?

Datum: 18. 7. 2017

Způsobů jak zvýšit odolnost Vašeho domu je několik. Jedním z nejúčinnějších řešení se jeví foukaná izolace CLIMASTONE, která dokáže minimalizovat tepelné ztráty a zároveň spolehlivě ochrání Váš dům před nežádoucími účinky požáru.

K čemu se používá mobilní pískování?

Datum: 26. 6. 2017

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili mobilní tryskací technologii, která má velice široké využití. Používá se např. k čištění povrchů ocelových konstrukcí, betonových staveb, kamen, dřeva, atd. Využití mobilního pískování je povrchové ( odstranění rzi, staré barvy), i strukturální (sjednocení povrchu materiálu, vyhlazení svárů apod.)

Provádíme tepelnou izolaci podlah

Datum: 16. 6. 2017

Rekonstruujete byt a uvažujete o tom, že si pořídíte tepelnou izolaci podlahy? My Vám provedeme tepelnou izolaci podlahy pomocí foukaných izolačních materiálů, jako je foukaná izolace Climatizer Plus, Climastone nebo Climastyren. Výhodou foukané izolace je možnost uložit ji do podlahy volně, bez vzniku nežádoucích spár anebo tepelných mostů. Takto je izolace podlahy souvislá a skutečně spolehlivá.

Je výhodnější foukaná nebo desková izolace?

Datum: 1. 6. 2017

Uvažujete o izolaci vašeho domu, ale nevíte jestli dát přednost foukané nebo deskové izolaci? Foukaná izolace má oproti deskové izolaci mnoho výhod. Při aplikaci foukaná izolace totiž nedochází k žádnému velkému nepořádku, vše probíhá během pár hodin a nemusíte platit za materiál, který se nespotřebuje.

Pro Clima systém

Datum: 25. 5. 2017

Tepelná izolace Pro Clima představuje vysoce efektivní způsob jak zateplit váš dům. Inteligentní membrány Pro Clima vytváří parobrzdné a vzduchotěsné vrstvy. Mění svůj difúzní odpor v závislosti na ročním období.

123