Aktuality

Ochrana budovy před účinky ohně

Datum: 30. 12. 2017

Hledáte řešení pro ochranu vaší budovy před účinky požáru? Nabízíme vám možnost unikátní izolace, která se vám vyplatí a zároveň je na ni opravdový spoleh. Naším zákazníkům již řadu let provádíme protipožární izolaci pomocí foukaného minerálního materiálu CLIMASTONE.

Jak ušetřit pomocí foukané izolace?

Datum: 15. 12. 2017

Je vám doma zima, i když topíte od rána do večera? Možná za to může špatně zateplený dům. Pokud už nechcete platit zbytečně drahé účty za topení a zároveň si doma v zimě užívat dostatek tepla, můžeme vám doporučit foukanou celulózovou izolaci Climatizer Plus, která je ekologická i ekonomická zároveň.

Dřevovláknité desky Unger Diffutherm zateplí váš dům

Datum: 28. 11. 2017

Sháníte firmu, která by Vám pomohla se zateplením Vašeho rodinného domu a chcete také ušetřit v zimním období za energie, které jsou spojené s vytápěním? Neváhejte a obraťte se touto cestou na naši společnost A1 servis CZ s.r.o. a využijte právě nyní všechny výhody, které dřevovláknité desky Unger Diffutherm nabízejí.

Řešení tepelných ztrát a mostů

Datum: 16. 11. 2017

Chtěli byste minimalizovat tepelné ztráty Vašeho domu? Nechejte si dům profesionálně zateplit naší firmou a ušetřete tak v zimním období minimálně třetinu nákladů za energie spojené s vytápěním!

Ušetřete v zimním období za vytápění pomocí foukané izolace Climatizer Plus

Datum: 31. 10. 2017

Uvažujete o zateplení Vašeho domu? Chcete ušetřit v zimním období za energie, které jsou spojené s vytápěním? Neváhejte a obraťte se touto cestou na naši společnost, která má v oblasti zateplení domů bohaté zkušenosti.

Rychlé zateplení s Climatizer Plus

Datum: 18. 10. 2017

Chcete minimalizovat tepelné ztráty a hledáte rychlý a zároveň efektivní způsob jak zateplit vás dům? Řešením je foukaná izolace Climatizer Plus, pomocí které jednoduše vyřešíte problémy s nedostatečným zateplením, vnitřní akustikou stavby, ale i s průzvučnosti zdí. Rozdíl spočívá ve způsobu aplikace foukané izolace Climatizer Plus.

Nezateplenou střechou uniká zbytečně velké množství tepla

Datum: 26. 9. 2017

Výhody zvukové a akustické izolace Wolf

Datum: 4. 9. 2017

Rádi bychom Vám představili výhody akustické a zvukové izolace Wolf, která je patentově chráněná. Tato izolace představuje nový izolační systém, který má využití právě ve stavebnictví. Izolační desky jsou vyráběny z biologicky odbouratelných a čístých materiálů na bázi těžkých hmot v takzvané nepojené formě.

Podzim se blíží - využijte výhody foukané izolace

Datum: 28. 8. 2017

Sháníte firmu, která by vám pomohla se zateplením vašeho domu a chcete ušetřit v zimním období za energie spojené s vytápěním? Obraťte se touto cestou na naši firmu! Využijte právě nyní všechny výhody foukané izolace.

Izolace vhodná pro dřevostavby

Datum: 30. 7. 2017

Hledáte izolaci, která je vhodná pro dřevostavby, má vynikající tepelné a protipožární vlastnosti a zároveň Vám pomůže ušetřit až třetinu nákladů za energie? Ideální volbou je foukaná izolace od naší firmy. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem foukané izolace, která bude pro Váš objekt nejvhodnější.

1234