Aktuality

Jak zateplit dům rychle, kvalitně a bez nepořádku?

Datum: 17. 5. 2018

Hledáte způsob, jak snížit náklady za energie, které jsou spojené s vytápěním vašeho rodinného domu? Za energie můžete významně ušetřit díky kvalitnímu zateplení domu, které z dlouhodobého hlediska pomůže vašemu rodinnému rozpočtu.

Ekologická zvuková izolace Wolf

Datum: 1. 5. 2018

Zvuková a akustická izolace WOLF je tvořena deskami pro zvukovou a kročejovou izolaci stavebních konstrukcí a představuje zcela nový izolační systém použití ve stavebnictví. Zvuková a akustická izolace WOLF je vyrobena z biologicky odbouratelných a absolutně čistých materiálů.

Proč se vyplatí izolace střechy?

Datum: 3. 4. 2018

Pro udržení tepla ve vašem domě je potřeba zaměřit se nejen na fasádu domu, ale také na střechu. Pokud je totiž střecha nedostatečně zaizolovaná může z domu unikat velké množství tepla. V letních měsících zase často dochází k nepříjemnému přehřívání místností pod střechou a ty jsou během léta téměř neobyvatelné. Proto je důležité nechat vaši střechu dostatečně zateplit a tím ji také současně izolovat před horkými slunečními paprsky.

Snížení nákladů za vytápění domu

Datum: 27. 2. 2018

Nechejte si naší firmou provést zateplení domu a jednou provždy snižte vysoké náklady za vytápění. Foukaná izolace, kterou našim zákazníkům doporučujeme, totiž představuje velice efektivní řešení, jak snížit vysoké účty za energie.

Užívejte si doma ticho s izolačními deskami

Datum: 20. 2. 2018

Vysoce efektivním materiálem, který se využívá při rekonstrukci a různých úpravách jsou v současné době akustické desky Wolf. Jejich uplatnění je velice široké a lze je použít pro izolaci podlah, stěn i stropů. Mají perfektní zvukově-izolační schopnosti a jsou mezi zákazníky velmi oblíbené.

Jak předejít tepelným ztrátám a mostům?

Datum: 31. 1. 2018

Zajímáte se o to, jak minimalizovat tepelné ztráty vašeho domu během zimního období a stále nemůžete najít řešení, které bude výhodné pro váš dům i vaši peněženku? Obraťte se na naši společnost, která vám pomůže s výběrem vhodné izolace.

Izolace podlahy snadno a efektivně

Datum: 21. 1. 2018

Nezateplenou podlahou může unikat až 10 % tepla z místnosti. To je opravdu znatelný rozdíl. Pokud je vám tedy doma neustále zima od nohou a chtěli byste ušetřit za vytápění, je pro vás vhodným řešením izolace podlahy. Naši pracovníci mají v této oblasti mnoho zkušeností a můžete si být proto jisti kvalitou a efektivitou naší práce.

Ochrana budovy před účinky ohně

Datum: 30. 12. 2017

Hledáte řešení pro ochranu vaší budovy před účinky požáru? Nabízíme vám možnost unikátní izolace, která se vám vyplatí a zároveň je na ni opravdový spoleh. Naším zákazníkům již řadu let provádíme protipožární izolaci pomocí foukaného minerálního materiálu CLIMASTONE.

Jak ušetřit pomocí foukané izolace?

Datum: 15. 12. 2017

Je vám doma zima, i když topíte od rána do večera? Možná za to může špatně zateplený dům. Pokud už nechcete platit zbytečně drahé účty za topení a zároveň si doma v zimě užívat dostatek tepla, můžeme vám doporučit foukanou celulózovou izolaci Climatizer Plus, která je ekologická i ekonomická zároveň.

Dřevovláknité desky Unger Diffutherm zateplí váš dům

Datum: 28. 11. 2017

Sháníte firmu, která by Vám pomohla se zateplením Vašeho rodinného domu a chcete také ušetřit v zimním období za energie, které jsou spojené s vytápěním? Neváhejte a obraťte se touto cestou na naši společnost A1 servis CZ s.r.o. a využijte právě nyní všechny výhody, které dřevovláknité desky Unger Diffutherm nabízejí.
12345