A1 servis CZ, s.r.o.

Glocova 680/39, Brno

Mob: +420 777 824 714

Proč zateplit střechu?

Uvažujete o zateplení domu? Potom určitě nezapomeňte na střechu, kterou vám možná uniká větší množství tepla, než si myslíte. Proto je při zateplování domu důležité zaměřit se nejen na jeho fasádu, ale také na jeho střechu.

Zateplení střechy oceníte v zimě i v létě

Dobře zateplená střecha se vám vyplatí nejen v zimních měsících, ale také v létě, protože dokáže efektivně zamezit jejímu přehřívání. Díky tomu bude pobyt v podkrovních místnostech o mnoho příjemnější. Kvalitní izolace totiž dokáže izolovat střechu před horkými slunečními paprsky. V zimě vám bude naopak v podkroví konečně teplo a nebudete muset zbytečně přitápět.

Pro zateplení střechy doporučujeme foukanou izolaci

Pro zateplení střechy je vhodné zvolit takovou izolaci, která něco vydrží. Střecha je totiž během celého roku vystavena všem rozmarům počasí. Skvělým tipem je proto foukaná celulózová izolace Climatizer Plus, která se aplikuje metodou foukání. Jedná se o celulózový materiál, který dokáže skvěle vyplnit každou skulinu. Navíc je Climatizer Plus velmi odolný vůči vnějším vlivům i hlodavcům nebo hmyzu.

Foukaná izolace Climatizer Plus

Máte zájem o zateplení střechy? Kontaktujte nás!

V oboru zateplování máme velice bohaté zkušenosti. Dopředu vám provedeme předběžný výpočet spotřeby materiálu a ceny a můžete si být jisti, že díky metodě foukání budete platit pouze za spotřebovaný materiál. S námi máte záruku, že zateplení vaší střechy proběhne opravdu rychle, kvalitně a profesionálně zateplená střecha vám vydrží mnoho let.
Zpět