A1 servis CZ, s.r.o.

Glocova 680/39, Brno

Mob: +420 777 824 714

Jak ochránit dům před nadměrným hlukem zvenčí?

Domov by měl být místem odpočinku a načerpání nových sil. Pokud ale bydlíte v nadměrně hlučném prostředí, může to neblaze ovlivnit vaše psychické i fyzické zdraví.

Neustálé rušivé vjemy z vnějšího prostředí přetěžují nervový systém a způsobují nadměrný stres. I výzkumy dokazují, že hluk patří v současné době k největším stresorům. Pro mnohé obyvatele domů je nesplnitelný sen mít klid nejen přes den, ale také v noci. To může vést ke vzniku širokého spektra nemocí. Nadměrnému hluku jsou vystaveni především lidé ve městech nebo ti, kteří bydlí v blízkosti hlavních silnic či dálnic. Kromě hluku jsou navíc pro lidský organismus nebezpečné také vibrace, které jsou zvukem vytvářeny.


Pokud i vy máte dost nadměrného hluku, který k vám do domu neustále doléhá z vnějšího okolí, vsaďte na řešení, které je skutečně spolehlivé. Speciální foukaná izolace Climatizer Plus si dokáže poradit se zvýšeným hlukem snadno a efektivně. Izolace Climatizer Plus je vyrobená z přírodních vláken, která dokážou účinně pohltit hluk. Vyšší objemová hmotnost materiálu zajišťuje, že je izolace neprůzvučná. Foukaná izolace Climatizer Plus je vhodná pro všechny části konstrukce. Mezi její přednosti také patří vysoká odolnost a zdravotní nezávadnost. Díky foukané izolaci Climatizer Plus se vám bude bydlet podstatně lépe a na místo poslouchání projíždějících aut nebo hluku ze stavby si budete moci doma konečně vychutnat příjemné chvilky ticha.

Zpět