Mob: +420 777 824 714

Foukaná izolace SUPAFIL THERMO - ideální pro vodorovné konstrukce

Pro zateplení vodorovných konstrukcí je vhodnou volbou foukaná izolace SUPAFIL THERMO, kterou lze použít pro trámové stropy, vazníkové krovy bungalovů, dvouplášťové ploché střechy, zemědělské budovy, a také nízkoenergetické a pasivní domy. Izolace je vyrobená technologií ECOSE®, díky čemuž je maximálně šetrná k životnímu prostředí.

Foukaná izolace SUPAFIL THERMO se skládá z minerální vlny, která se aplikuje foukáním pomocí hadice. Strojová metoda foukání umožňuje, aby se izolační materiál dostal i do obtížněji přístupných míst či tvarově náročnějších konstrukcí.

Foukaná izolace SUPAFIL THERMO vám nabízí hned 3 možnosti využití. Použít ji pro váš dům proto můžete nejen v případě, že potřebujete zajistit jeho zateplení, ale také tehdy, pokud potřebujete budovu ochránit před nadměrným hlukem zvenčí. Speciální otevřená struktura minerální vlny totiž dokáže pohlcovat zvuk.

Své uplatnění také foukaná izolace SUPAFIL THERMO nachází tehdy, pokud potřebujete zvýšit požární odolnost stavby. Minerální složení izolace je totiž nehořlavé a řadí se tak do třídy reakce na oheń A1.

Foukaná izolace SUPAFIL THERMO vám tedy přináší hned 3 výhody naráz, které dokážou významně zlepšit vaše bydlení. Máte zájem o zateplení vodorovných konstrukcí pomocí foukané izolace? Kontaktujte nás.
Zpět