Mob: +420 777 824 714

Jak odhlučnit podlahu?

Ruší vás skřípání a vrzání vaší podlahy? Nedostatečně odhlučněná podlaha může značně znepříjemňovat život všem obyvatelům v domě. Pokud hledáte řešení, které by bylo rychlé, účinné a také s minimem nepořádku, my vám nabízíme odhlučnění podlahy pomocí foukané izolace.

Foukaná izolace má oproti jiným materiálům schopnost proniknout do všech dutin a skulin. Navíc nevytváří nežádoucí spáry a umožňuje izolovat i nepravidelně tvarované konstrukce.

Naším tipem je foukaná izolace Climatizer Plus, která je vyrobená z celulózy a poskytuje vynikající technické vlastnosti. Foukaná izolace Climatizer Plus je vysoce ekonomicky výhodná s rychlou návratností. Odolná vůči ohni, plísním, hlodavcům a houbám.
Foukaná izolace Climatizer Plus

Pro odhlučnění podlahy vám také můžeme doporučit foukanou sklovláknitou izolaci SUPAFIL LOFT 045, která nesesedá, nehoří a je nenasákavá. Vyrobená je z recyklovaného skla bez pojiva a chemikálií.
Foukaná izolace SUPAFIL LOFT 045

Mezi vhodné foukané izolace pro odhlučnění podlahy patří také SUPAFIL Thermo, což je minerální vlna s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Ideální je pro rychlé a jednoduché zateplování, jinak obtížně izolovatelných, tvarově složitějších konstrukcí.
Foukaná izolace SUPAFIL THERMO
Zpět