Mob: +420 777 824 714

Vyplnění každé skuliny pomocí foukané izolace

Hledáte způsob, jak zateplit váš dům tak, aby byla vyplněná skutečně každá skulina? Vsaďte na foukanou izolaci, která díky způsobu své aplikace, dokáže vyplnit skutečně každý prostor. A to velice snadno a rychle.

Teplo v domě díky papíru

Naším tipem je např. foukaná izolace WATISOL, jejíž rozptýlená vláknitá struktura se skládá z recyklovaného novinového papíru. Izolace WATISOL má výborné vlastnosti tepelné izolace. Podle zkoušek je hodnota koeficientu tepelné vodivosti této izolace Ln= 0,039 W/mK-1.

Ideální i pro alergiky to je foukaná izolace WATISOL

Velkou předností foukané izolace WATISOL je její schopnost odolávat hnilobě, hlodavcům, hmyzu apod. Tato izolace je zcela zdravotně nezávadné a vhodné i pro lidi trpící alergiemi. Ochrana staveb při požáru je zaručena protipožárními látkami. WATISOL také zajišťuje optimální tepelné vlhkostní parametry interiéru domu a vysokou zvukovou pohltivost.

Snadná aplikace oproti deskovým izolacím

Aplikace foukané izolace WATISOL se provádí zafoukáním na podklad nebo do izolovaných dutin. Foukací zařízení uspořádává vlákna tak, že izolace je rovnoměrná a celkový prostor je dokonale vyplněn, včetně velmi úzkých částí konstrukce. Tepelné mosty jsou díky tomuto postupu zcela eliminovány. Nepravidelné hrany nebo zakřivení nosných zdí nezpůsobují při aplikaci žádný problém a žádná izolace ve tvaru desky by takto důkladně izolovaný prostor nedokázala vyplnit.
Zpět