Mob: +420 777 824 714

Kvalitní zateplení domu eliminuje výskyt plísní

Potýkáte se doma s plísněmi, které jsou důsledkem nekvalitně provedené izolace? Plísně se mohou objevovat nejen u starších domů, ale také v novostavbách. Takový problém je nejlepší řešit s odborníky.

Chcete-li problémy se zateplením Vašeho domu vyřešit dlouhodobě, je rozumné investovat do kvalitních materiálů. Naše společnost A1 servis CZ s.r.o. Vám nabízí ucelený a ekologický systém naprosto nezávadných izolačních materiálů za přijatelné ceny.
V boji proti plísním se např. skvěle osvědčila polystyrenová izolace Balizol, která se vyznačuje vysokou odolností vůči vlhkosti, což znamená, že může být bez obav použitá všude tam, kde je zvýšená vlhkost a kondenzace vodních par. Balizol se skládá z recyklací očištěného polystyrenu. Jedná se o polystyrenové kuličky o maximálním průměru 6 mm.

Polystyrenová izolace Balizol nachází své uplatnění při izolování vnitřních konstrukcí i velice složitých tvarů, střech a krovů, půd, obvodových stěn a příček, stropů a podlah. Polystyrenová izolace Balizol se fouká se suchou metodou do volných i uzavřených prostor pomocí aplikačního stroje.


Polystyrenová izolace Balizol
Zpět