Mob: +420 777 824 714

I v podkroví může být v létě příjemně

Bydlení v podkroví je sice útulné, ale ne vždy příjemné. Zatímco v zimě může střechou pronikat nadměrný chlad, v létě zase obyvatelé podkrovních bytů nejčastěji čelí přehřívání místností.

Pokud je ovšem podkroví kvalitně zatepleno, teplo ani chlad vám pohodové bydlení pod střechou nenaruší. Ne každý izolační materiál je však pro zateplení podkroví vhodný a dostatečný.

S kvalitním zateplením podkroví vám proto rádi pomůžeme. Nepříjemné problémy s klimatem v podkrovních prostorách lze totiž velice jednoduše vyřešit díky použití foukané celulózové izolace Climatizer Plus.

Hlavní složkou této izolace je recyklovaný papír, dále se skládá z boraxu a kyseliny borité. Foukaná izolace Climatizer Plus je nehořlavá a úspěšně odolává hmyzu, hlodavcům i nežádoucím plísním.

Díky metodě foukání lze navíc snadno zateplit i těžce dostupná místa a všechny štěrbiny ve vašem podkroví. Současně izolace působí proti vlhnutí stěn a vzniku nežádoucích plísní. Velkou výhodou této foukané izolace je také objemová hmotnost - izolace svou hmotností nijak nezatěžuje konstrukci.

Foukaná izolace Climatizer Plus navíc nevytváří žádné tepelné mosty a lze ji také využít i jako akustickou izolaci. Takto vám zajistí ve vašem podkroví nejen tepelnou pohodu, ale také klid, který je k nezaplacení.

Zpět