Dokonalé vyplnění každého prostoru s foukanou izolací WATISOL

Při zateplování stavby je důležité, aby byla vyplněná skutečně každá skulina. My vám proto můžeme doporučit foukanou izolaci, která díky způsobu své aplikace, dokáže vyplnit skutečně každý prostor. A to velice snadno a rychle.

Foukaná celulózová izolace Watisol

Foukaná izolace WATISOL

Naším tipem je např. foukaná izolace WATISOL, jejíž rozptýlená vláknitá struktura se skládá z recyklovaného novinového papíru. Izolace WATISOL má výborné vlastnosti tepelné izolace. Podle zkoušek je hodnota koeficientu tepelné vodivosti této izolace Ln= 0,039 W/mK-1.

Materiál, který nevytváří alergie

Jednou z velkou kladů foukané izolace WATISOL je její schopnost odolávat hnilobě, hlodavcům, hmyzu apod. Tato izolace je zcela zdravotně nezávadné a vhodné i pro lidi trpící alergiemi. Ochrana staveb při požáru je zaručena protipožárními látkami. WATISOL také zajišťuje optimální tepelné vlhkostní parametry interiéru domu a vysokou zvukovou pohltivost.

Při zateplování neudělá nepořádek

Ptáte se, jak taková aplikace asi probíhá? Aplikace foukané izolace WATISOL se provádí zafoukáním na podklad nebo do izolovaných dutin. Foukací zařízení uspořádává vlákna tak, že izolace je rovnoměrná a celkový prostor je dokonale vyplněn, včetně velmi úzkých částí konstrukce. Tepelné mosty jsou díky tomuto postupu zcela eliminovány. Nepravidelné hrany nebo zakřivení nosných zdí nezpůsobují při aplikaci žádný problém a žádná izolace ve tvaru desky by takto důkladně izolovaný prostor nedokázala vyplnit.

 


PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete