Dokonalé vyplnění každého prostoru s foukanou izolací WATISOL

Při zateplování stavby je důležité, aby byla vyplněná skutečně každá skulina. My vám proto můžeme doporučit foukanou izolaci, která díky způsobu své aplikace, dokáže vyplnit skutečně každý prostor. A to velice snadno a rychle.

Foukaná celulózová izolace Watisol

Foukaná izolace WATISOL

Naším tipem je např. foukaná izolace WATISOL, jejíž rozptýlená vláknitá struktura se skládá z recyklovaného novinového papíru. Izolace WATISOL má výborné vlastnosti tepelné izolace. Podle zkoušek je hodnota koeficientu tepelné vodivosti této izolace Ln= 0,039 W/mK-1.

Materiál, který nevytváří alergie

Jednou z velkou kladů foukané izolace WATISOL je její schopnost odolávat hnilobě, hlodavcům, hmyzu apod. Tato izolace je zcela zdravotně nezávadné a vhodné i pro lidi trpící alergiemi. Ochrana staveb při požáru je zaručena protipožárními látkami. WATISOL také zajišťuje optimální tepelné vlhkostní parametry interiéru domu a vysokou zvukovou pohltivost.

Při zateplování neudělá nepořádek

Ptáte se, jak taková aplikace asi probíhá? Aplikace foukané izolace WATISOL se provádí zafoukáním na podklad nebo do izolovaných dutin. Foukací zařízení uspořádává vlákna tak, že izolace je rovnoměrná a celkový prostor je dokonale vyplněn, včetně velmi úzkých částí konstrukce. Tepelné mosty jsou díky tomuto postupu zcela eliminovány. Nepravidelné hrany nebo zakřivení nosných zdí nezpůsobují při aplikaci žádný problém a žádná izolace ve tvaru desky by takto důkladně izolovaný prostor nedokázala vyplnit.

 


Kde nás najdete