Foukaná izolace z recyklovaných novin účinně brání úniku tepla

Jedním ze spolehlivých materiálů, které pro zateplování domu používáme, je foukaná izolace Watisol, která zajišťuje tepelnou i zvukovou izolaci budov. Díky tomu pomůže snížit náklady s vytápěním a přispívá ke zlepšení akustické pohody uvnitř budovy.

Tato izolace je vyrobená z recyklovaného novinového papíru, který je nadrcený a promíchaný s dalšími přísadami. Díky tomu, že tato izolace neobsahuje žádné škodlivé látky ani formaldehyd je zdravotně nezávadná i ekologická zároveň.

Foukaná izolace Watisol se hodí pro izolování vnitřních i vnějších konstrukcí, střech a krovů, půd, obvodových stěn a příček, stropů, podlah i vnějších fasád. Díky své vysoké odolnosti je tato izolace vhodná i pro průmyslové stavby.

Velkou předností foukané izolace Watisol je, že nikde nevytváří tepelné mosty, je odolná i vůči vlhkosti a významně zlepšuje akustické podmínky v domě. Pomocí aplikačního stroje lze tuto izolaci aplikovat do volných i uzavřených prostor provětrávaných fasád.

K přednostem foukané izolace Watisol se řadí také její vysoká odolnost vůči hnilobě, hlodavcům, hmyzu nebo působení ohně.

Kde nás najdete