Foukaný grafitový polystyren má vynikající izolační i protipožární vlastnosti

Vážení zákazníci, pokud hledáte spolehlivou izolaci, rádi bychom vám představili možnosti využití grafitového polystyrenu při izolaci domu.

Naše firma realizuje již řadu let zateplování domu foukanou izolací. Součástí našeho portfolia služeb je také zateplování grafitovým polystyren. Jedná se o foukanou izolaci Climastyren, což je materiál, který je v poslední době čím dál častěji využíván při zateplování domu. Je to dáno především jeho výbornými izolačními vlastnosti a mimořádnou schopností odolávat vlhkosti.

Pokud tedy hledáte izolaci, která má jak dobré tepelné, tak i protipožární vlastnosti a zároveň vám pomůže ušetřit až třetinu nákladů za energie, vyzkoušejte foukanou izolaci Climastyren, která patří mezi opravdovou kvalitu na trhu.

Foukaná izolace Climastyren je tvořena foukanými perličkami grafitového polystyrenu. Díky tomu lze izolaci použít všude tam, kde je riziko styku s vodou. Ideální je pro podlahové konstrukce, kde je nebezpečí poruchy hydroizolace, předstěn, mezer a mnoho dalších. Tuto izolaci je možné aplikovat jak u novostaveb, tak i rekonstrukcí problémových konstrukcí. Climastyren je zcela nenasákavý a velmi snadno se aplikuje strojním zařízením.

CLIMASTYREN – foukaný grafitový polystyren 


Kde nás najdete