Izolace zvuku v celém frekvenčním spektru

Pokud hledáte způsob, jak vylepšit akustiku vašeho domu a chtěli byste zamezit nepříjemnému hluku, který se dostává dovnitř z blízkého okolí, můžeme vám doporučit zvukově-izolační desky Wolf, které jsou vhodné pro vnitřní izolaci podlah, stěn i stropů.

Zvukově-izolační desky Wolf se skládají ze speciálního dvou nebo třívlnného komorového kartonu, který je naplněný sypkým křemičitým pískem. Zvuková vlna tak prochází až sedmi vrstvami kartonu a šesti vrstvami písku. Tato technologie funguje tak, že při zachycení zvuku se zrnka písku rozkmitají a změní tak zvukovou vlnu na pohybovou energii. K průniku na druhou stranu desky pak už zvuk nemá energii.

Zvukově-izolační desky Wolf umožňují izolovat zvuk v celém frekvenčním spektru a zejména při nízkých kmitočtech, což je ta část zvukového spektra, která nás obtěžuje nejvíce. Zvukově-izolační desky Wolf jsou také ideální volbou pro zajištění kročejového útlumu.

Výhodou desek Wolf je mimo jiné jejich minimální tloušťka, díky čemuž jsou desky vhodné pro použití všude tam, kde je potřeba šetřit místem. Desky Wolf jsou plně ekologickým výrobkem a jejich aplikace je rychlá a nenáročná.

Kromě výrazného vylepšení akustiky také zlepšují tepelně izolační vlastnosti rekonstruovaných prostor. Zvukově-izolační desky Wolf tak představují skutečně multifunkční řešení pro váš dům a zároveň jsou cenově dostupné.

PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete