Jak předejít tepelným únikům budovy

Hledáte způsob, jak zamezit tepelným únikům z budovy? Foukaná izolace zajistí, aby teplo zůstalo uvnitř domu a nemohlo dále uniknout bez užitku. Díky materiálům, které jsou certifikované a aplikačním postupům, zaručíme dlouhodobou funkci zateplení domu a tak i trvalé úspory.

Samotný název foukaná izolace nám napovídá, jak je aplikována. Materiál je pomocí hadice hnán do izolovaného prostoru přesně na místo určení. Díky speciální technologii foukání ušetříte v mnoha směrech a platíte pouze to, co je aplikováno. V případě jiné izolace vznikají odřezky, které platíte také. Foukaná izolace tvoří naprosto dokonalý povrch a tak uzavře všechny tepelné mosty.

Foukaná izolace se aplikuje za běžného provozu domácnosti, není třeba vyklízet půdu. Naši zkušení pracovníci neudělají nepořádek a jsou s prací hotovi během několika hodin. Foukanou izolaci je možné aplikovat do dutých trámových stropů, plochých střech, vazníkových stropů a dalších nepřístupných dutin. Je možné zateplení podkroví domu, dřevostaveb, pasivních a nízkoenergetických domů.


Kde nás najdete