K většímu tichu doma přispěje i tepelná izolace

Hluk patří k největším stresorům. Pro mnohé obyvatele domů je nesplnitelný sen mít klid nejen přes den, ale také v noci. To může vést ke vzniku širokého spektra nemocí.

Nežádoucímu nadměrnému hluku jsou vystaveni především lidé ve městech nebo ti, kteří bydlí v blízkosti hlavních silnic či dálnic. Kromě hluku jsou navíc pro lidský organismus nebezpečné také vibrace, které jsou zvukem vytvářeny.

Máte i vy dost nadměrného hluku, který k vám do domu neustále doléhá z vnějšího okolí, vsaďte na řešení, které je skutečně spolehlivé. Speciální foukaná klimatizace Climatizer Plus si dokáže poradit se zvýšeným hlukem snadno a efektivně. Izolace Climatizer Plus je vyrobená z přírodních vláken, která dokážou účinně pohltit hluk.

Vyšší objemová hmotnost materiálu zajišťuje, že je izolace neprůzvučná. Foukaná izolace Climatizer Plus je vhodná pro všechny části konstrukce. Mezi její přednosti také patří vysoká odolnost a zdravotní nezávadnost.

Pomocí foukané izolace Climatizer Plus se vám bude bydlet podstatně lépe a na místo poslouchání projíždějících aut nebo hluku ze stavby si budete moci doma konečně vychutnat vytoužené ticho.

Foukana-izolace-Climatizer-Plus 


Kde nás najdete