K zateplení střechy jsou ideální foukané izolace Climatizer Plus a Climastone


Máte ve vašich podkrovních prostorách v zimě chladno a v létě zase příliš velké horko? Příčina vašeho problému tkví v nedostatečně zaizolované střeše. Řešením je proto opatřit vašim půdním prostorám vhodné zateplení v podobě foukané izolace na bázi minerálů nebo celulózy, která v zimě hřeje a v létě naopak příjemně chladí.

Ochrana proti přehřívání místností

K zateplení střechy jsou ideální foukané izolace Climatizer Plus a Climastone, které mají skvělé izolační i akustické vlastnosti. Jejich vysoká hodnota měrné tepelné kapacity nejen že chrání střechu před zbytečným únikem tepla během zimních měsíců, ale také zajišťuje izolaci domu proti přehřívání během léta. Pro tyto své jedinečné vlastnosti je foukaná izolace mimo jiné také velmi oblíbená v exotických zemích, jako je například Saudská Arábie nebo Austrálie, kde využívají její schopnosti jako ochranu staveb před žhavými slunečními paprsky.

Skvělá izolace i pro zimní měsíce

Běžně izolované střechy obytných budov mají přibližně 30% ztráty energie na vytápění. V těchto případech je právě častým jevem v podkrovních místnostech v létě velké teplo a v zimě zima. Proto je dobré dát na střechu takovou izolaci, která zajišťuje, že nebudete muset léto trávit pouze v přízemí. 

Díky použití foukané izolace vám bude i během horkých letních dní v podkroví příjemně a v zimě zase nebudete mít problém místnosti vytopit. Takto značně ušetříte na nákladech za vytápění, protože strop vám během mrazivých dnů jen tak rychle nevychladne. Použitím foukané izolace si tak významně zkomfortníte vaše bydlení a zároveň snížíte výdaje za topení. 

Snadná a rychlá aplikace

Aplikace foukané izolace je velice rychlá, jednoduchá a nevzniká při ní téměř žádný nepořádek. Foukanou izolaci lze použít u novostaveb i rekonstrukcí a bez problémů se dá použít pro podlahu, strop, půdu, podkrovní stěny i střechy. Výhodou foukané izolace je také to, že ji lze aplikovat do těžko přístupných míst, nevytváří spáry ani nežádoucí tepelné mosty. 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zateplení foukanou izolací

Kvalitní a profesionální přístup k práci, a ochota to byly hlavní důvody proč jsme si vybrali tuto firmu. Pan majitel je velmi příjemný a dobře informovaný ohledně izolací, dobře nám vše vysvětlil poradil a dotáhnul do nejmenšího detailu. 

Recenze 3

Izolace stříkanou pěnou

Společnost nám izolovala střechu na rodinném domě. Instalace proběhla dle předchozí domluvy. Vše si po sobě i uklidili. Firmu tedy mohu doporučit.

Recenze 2

Izolace stříkanou pěnou

Mám od p. Bolečka zateplení stříkanou pěnou, kde nám pěnu stříkali do podkroví a  jsem velice spokojený. Bezproblémové jednání a vstřícný přístup technika.

Recenze 1