Mohu si stříkanou izolaci aplikovat sám?

Aplikace stříkané izolace závisí na několika faktorech, včetně typu izolace, povrchu, který má být izolován, a vašich schopnostech a zkušenostech s prací s izolačními materiály.

Stříkaná izolace vyžaduje použití speciálního zařízení, známého jako stříkací pistole, a některé typy izolace mohou vyžadovat zvláštní postupy nebo techniky pro správnou aplikaci.

Pokud máte dostatečné zkušenosti s prací s izolačními materiály a jste schopni získat potřebné vybavení a materiály, můžete si aplikovat stříkanou izolaci sami. Nicméně, pokud nejste si jisti nebo nemáte zkušenosti s touto prací, mohlo by být lepší nechat aplikaci stříkané izolace profesionálům jako jsme my.

Z výše uvedeného tedy plyne, že teoreticky lze, ale je to výrazně nevýhodné pro aplikaci jedné konstrukce. Aplikaci stříkané PUR izolace je vhodné svěřit profesionálům.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zateplení foukanou izolací

Kvalitní a profesionální přístup k práci, a ochota to byly hlavní důvody proč jsme si vybrali tuto firmu. Pan majitel je velmi příjemný a dobře informovaný ohledně izolací, dobře nám vše vysvětlil poradil a dotáhnul do nejmenšího detailu. 

Recenze 3

Izolace stříkanou pěnou

Společnost nám izolovala střechu na rodinném domě. Instalace proběhla dle předchozí domluvy. Vše si po sobě i uklidili. Firmu tedy mohu doporučit.

Recenze 2

Izolace stříkanou pěnou

Mám od p. Bolečka zateplení stříkanou pěnou, kde nám pěnu stříkali do podkroví a  jsem velice spokojený. Bezproblémové jednání a vstřícný přístup technika.

Recenze 1