Nenechte unikat teplo z domu

S přicházejícím podzimem určitě nechcete doba zbytečně mrznout. Nenechte proto teplo unikat z domu nepozorovaně. Každý jistě ví, že teplo stoupá vzhůru a vždy si najde i tu nejmenší skulinku nebo škvírku, kterou uniká ven. Foukaná izolace zajistí, aby teplo zůstalo uvnitř domu a nemohlo dále uniknout bez užitku. Díky materiálům, které jsou certifikované, a speciálním aplikačním postupům, zaručíme dlouhodobou funkci zateplení domu a současně trvalou úsporu vašich peněz.

Materiál foukané izolace je pomocí hadice hnán do izolovaného prostoru přesně na místo určení. Díky speciální technologii foukání ušetříte v mnoha směrech a platíte pouze to, co je aplikováno. V případě jiné izolace vznikají odřezky, které platíte také. Foukaná izolace tvoří naprosto dokonalý povrch a tak uzavře všechny tepelné mosty.

Foukaná izolace se aplikuje za běžného provozu domácnosti, není třeba vyklízet ani půdu. Nemusíte se obávat, že vám naši zkušení pracovníci udělají doma nepořádek a jsou s prací hotovi během několika hodin. Foukanou izolaci je možné aplikovat do dutých trámových stropů, plochých střech, vazníkových stropů a dalších nepřístupných dutin. Je možné zateplení podkroví domu, dřevostaveb, pasivních a nízkoenergetických domů. Pokud máte o foukanou izolaci zájem, neváhejte se na nás obrátit.

PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete