Nenechte unikat teplo z domu

S přicházejícím podzimem určitě nechcete doba zbytečně mrznout. Nenechte proto teplo unikat z domu nepozorovaně. Každý jistě ví, že teplo stoupá vzhůru a vždy si najde i tu nejmenší skulinku nebo škvírku, kterou uniká ven. Foukaná izolace zajistí, aby teplo zůstalo uvnitř domu a nemohlo dále uniknout bez užitku. Díky materiálům, které jsou certifikované, a speciálním aplikačním postupům, zaručíme dlouhodobou funkci zateplení domu a současně trvalou úsporu vašich peněz.

Materiál foukané izolace je pomocí hadice hnán do izolovaného prostoru přesně na místo určení. Díky speciální technologii foukání ušetříte v mnoha směrech a platíte pouze to, co je aplikováno. V případě jiné izolace vznikají odřezky, které platíte také. Foukaná izolace tvoří naprosto dokonalý povrch a tak uzavře všechny tepelné mosty.

Foukaná izolace se aplikuje za běžného provozu domácnosti, není třeba vyklízet ani půdu. Nemusíte se obávat, že vám naši zkušení pracovníci udělají doma nepořádek a jsou s prací hotovi během několika hodin. Foukanou izolaci je možné aplikovat do dutých trámových stropů, plochých střech, vazníkových stropů a dalších nepřístupných dutin. Je možné zateplení podkroví domu, dřevostaveb, pasivních a nízkoenergetických domů. Pokud máte o foukanou izolaci zájem, neváhejte se na nás obrátit.

Kde nás najdete