Proč teď zateplit dům

Podzim a zima jsou pomalu ale jistě za dveřmi. Právě teď je proto nejvhodnější doba připravit svůj dům na nastávající mrazivé dny. Jestliže hledáte skutečně efektivní a jednoduchý způsob zateplení vašeho domu či bytu, můžeme vám doporučit foukanou celulózovou izolaci Climatizer Plus, která je pro své mimořádné izolační vlastnosti stále více žádaná!

Foukaná izolace Climatizer Plus je velice kvalitní izolační materiál, jehož hlavní složkou je recyklovaný papír. Dále se skládá z boraxu a kyseliny borité. Díky těmto surovinám je foukaná izolace Climatizer plus nehořlavá a mimořádně odolná vůči nežádoucímu hmyzu, hlodavcům anebo plísním. Všechny obsažené složky Climatizeru Plus jsou dokonale odbouratelné a nemají žádný negativní dopad na přírodu ani na lidské zdraví. Foukaná izolace Climatizer Plus perfektně vyplní každou štěrbinu i těžce přístupná místa. Zamezuje vytváření tepelných mostů a mimo jiné má také skvělé akustické vlastnosti. 

Snížení nákladů za vytápění

Zateplení domu foukanou izolací Climatizer Plus vám pomůže významně snížit náklady za vytápění. Climatizer Plus má totiž mimořádně dobré izolační vlastnosti, a díky tomu budete moci v takovém dobře tepelně izolovaném domě později zahájit a dříve ukončit topnou sezónu. Foukaná izolace Climatizer Plus navíc zajišťuje minimální úniky tepla. Takto budete mít po celou dobu u vás v domě příjemné teplo, aniž byste museli topit na plné obrátky. Foukanou izolaci Climatizer Plus si můžete nechat zateplit střechy, půdy, fasády, stěn a podlahy. 

Rychlá návratnost investice

Výdaje za pořízení foukané klimatizace Climatizer Plus se vám velice rychle vrátí zpátky v podobě ušetřených peněz za vytápění. Cena foukané izolace Climatizer Plus je navíc nižší nebo porovnatelná s klasickými deskovými izolacemi. Po dokončení aplikace zákazník platí jen za konkrétní spotřebované množství foukané izolace Climatizer Plus, což je velice výhodné.

Snadná a rychlá aplikace

Aplikace foukané izolace Climatizer Plus je velice snadná a rychlá. Lze ji provádět v jakémkoliv ročním období a vše probíhá bez náročného měření nebo řezání. Před samotným započetím izolačních prací proběhne nejprve posouzení objektu, kde technik vytvoří předběžnou kalkulaci nákladů. Samotná aplikace se realizuje tak, že se k vašemu pozemku přistaví nákladní automobil s izolačním materiálem. Z tohoto automobilu se natáhne hadice přímo do prostoru, který si přejete izolovat (např. na půdu). Pomocí aplikační pistole, která je na konci hadice, se rovnoměrně nafouká izolace. Výhodou metody foukání je především to, že se materiál dostane i do těžko přístupných míst a nehrozí tak vznik tepelného mostu.  Při tomto způsobu realizace zateplení je vrstva izolačního materiálu souvislá a nevzniká žádný odpad. Celou aplikaci zvládne bez problémů jeden pracovník a nijak se nenaruší chod vašeho domu.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zateplení foukanou izolací

Kvalitní a profesionální přístup k práci, a ochota to byly hlavní důvody proč jsme si vybrali tuto firmu. Pan majitel je velmi příjemný a dobře informovaný ohledně izolací, dobře nám vše vysvětlil poradil a dotáhnul do nejmenšího detailu. 

Recenze 3

Izolace stříkanou pěnou

Společnost nám izolovala střechu na rodinném domě. Instalace proběhla dle předchozí domluvy. Vše si po sobě i uklidili. Firmu tedy mohu doporučit.

Recenze 2

Izolace stříkanou pěnou

Mám od p. Bolečka zateplení stříkanou pěnou, kde nám pěnu stříkali do podkroví a  jsem velice spokojený. Bezproblémové jednání a vstřícný přístup technika.

Recenze 1