Recyklovaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 - nesesedá a nehoří

Hledáte izolaci domu, která nesesedá, nehoří a je nenasákavá? Izolace SUPAFIL LOFT 045 přesně taková je, současně je vyrobená z čistého recyklovaného skla bez pojiva a chemikálií. Zároveň je ekologická a zdravotně nezávadná. Její barva je panensky bílá a na dotek je jemná.

Díky mimořádným tepelně izolačním vlastnostem vám foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 pomůže ušetřit až 30% nákladů za vytápění. Má schopnost propouštět vodní páru skrz konstrukci, čímž výrazně snižuje možnost vzniku plísní. Foukaná izolace SUPAFIL LOFT 045 dýchá, nesesedá a je odolná vůči horku, vlhku i škůdcům.

SUPAFIL LOFT 045 je ideální volbou pro zateplení prostoru mezi trámy na půdě, pro vyplnění vzduchové mezery ve střeše nebo vyplnění složitých a těžce přístupných míst a dutin. Používá se také pro zateplení nízkoenergetických a pasivních domů, zateplení dvouplášťových plochých střech, zateplení vazníkových krovů bungalovů nebo pro izolaci dvouplášťové ploché střechy.

Zateplení domu pomocí foukané sklovláknité izolace SUPAFIL LOFT je velice rychlé a bez zbytečného nepořádku. K aplikaci je potřeba pouze několik otvorů, kterými se pomocí vložené hadice snadno vyplní celý prostor foukanou izolací. Zateplení rodinného domku lze provést snadno za 3 hodiny.

Foukaná izolace SUPAFIL Loft – lávka

Foukaná izolace SUPAFIL Loft – volné vodorovné foukání 


Kde nás najdete