Tepelná i protipožární izolace pro váš dům

Foukaná izolace je vyrobená z celulózové vlny, která dokáže akumulovat teplo získané přes den a zamezit tak nežádoucím tepelným ztrátám domu během noci. Pomocí metody foukání pronikne do každého otvoru či skuliny bez vytvoření nežádoucích tepelných mostů. Díky tomu si u vás doma zajistíte tepelnou pohodu a ještě ušetříte na nákladech za vytápění.

Víte, že také střechou uniká z domu velké množství tepla? V případě novostaveb byste proto měli na kvalitní zateplení střechy klást velký důraz. Výhodou foukané izolace Climatizer Plus je fakt, že ji lze použít nejen při stavbě nových domů, ale lze ji také aplikovat dodatečně.

V létě dochází k přehřívání podkrovních místností, které se přes den stávají téměř neobytnými. Foukaná izolace Climatizer Plus zamezuje nejen tepelným únikům domu, ale během horkých měsíců také chrání stavbu před průnikem tepla dovnitř a účinně zamezuje nežádoucímu přehřívání domu.

Víte, že ne každá konstrukce stavby je navržena tak, aby dokázala bezpečně vzdorovat ohni. Foukaná izolace Climatizer Plus má certifikovaný systém postupného odhořívání, díky čemuž získáte dostatek času pro evakuaci z domu v případě požáru. Přírodní složení této izolace navíc nezpůsobuje žádné exploze ani toxické výpary. Foukaná izolace je tedy pro vás opravdu bezpečná v každém ohledu.
 

Ukázková videa, kde všude je možné izolaci Climatizer Plus využít: 


PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete