Tepelná izolace Climastone ochrání váš dům i před požárem

Chtěli byste ochránit vaši budovu před účinky požáru? Naše firma vám nabízí možnost unikátní izolace, která se vám vyplatí a zároveň je na ni opravdový spoleh. Naším zákazníkům již řadu let provádíme protipožární izolaci pomocí foukaného minerálního materiálu CLIMASTONE.

Foukaná minerální izolace CLIMASTONE představuje efektivní způsob zateplení Vašeho domu, minimalizuje tepelné ztráty a zároveň spolehlivě ochrání dům před nežádoucími účinky požáru. Velkou předností minerální izolace CLIMASTONE je nejvyšší třída reakce na oheň A1. Foukaná izolace CLIMASTONE, která je vyrobena z rozvlákněné taveniny hornin, dalších příměsí a přísad. Tyto přísady zajišťují výborné izolační vlastnosti a spolehlivě ochrání před nežádoucími účinky požáru.

Foukaná minerální izolace CLIMASTONE se používá pro zateplení stropů, podlah, střech, stěn nebo příček a na úseky, které oddělují požární úseky, protipožární stěny, únikové východy a další.

Foukaná izolace Climastone


PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete