Využití foukané izolace Climatizer Plus je široké

Chtěli byste vyřešit vlhko v domě? Míváte v létě přehřáté podkroví nebo hledáte způsob, jak ušetřit na vytápění domu? Foukaná izolace Climatizer Plus má velice širokou škálu využití, díky čemuž si dokáže poradit s nejrůznějšími problémy stavby.

Foukaná izolace Climatizer Plus se skládá z celulózové vlny, která dokáže akumulovat teplo získané přes den a zamezit tak nežádoucím tepelným ztrátám domu během noci. Díky foukání dokáže proniknout do každého otvoru a skuliny, aniž by vytvořila tepelné mosty. Díky tomu si u vás doma zajistíte tepelnou pohodu a ještě ušetříte na nákladech za vytápění.

Je známo, že střechou uniká z domu velké množství tepla. S nedostatečným zateplením střechy se setkáváme nejčastěji u starších domů. U novostaveb byste proto měli na kvalitní zateplení střechy klást velký důraz. Výhodou foukané izolace Climatizer Plus je fakt, že ji lze použít nejen při stavbě nových domů, ale lze ji také aplikovat dodatečně.

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zateplení foukanou izolací

Kvalitní a profesionální přístup k práci, a ochota to byly hlavní důvody proč jsme si vybrali tuto firmu. Pan majitel je velmi příjemný a dobře informovaný ohledně izolací, dobře nám vše vysvětlil poradil a dotáhnul do nejmenšího detailu. 

Recenze 3

Izolace stříkanou pěnou

Společnost nám izolovala střechu na rodinném domě. Instalace proběhla dle předchozí domluvy. Vše si po sobě i uklidili. Firmu tedy mohu doporučit.

Recenze 2

Izolace stříkanou pěnou

Mám od p. Bolečka zateplení stříkanou pěnou, kde nám pěnu stříkali do podkroví a  jsem velice spokojený. Bezproblémové jednání a vstřícný přístup technika.

Recenze 1