Využití foukané izolace Climatizer Plus je široké

Chtěli byste vyřešit vlhko v domě? Míváte v létě přehřáté podkroví nebo hledáte způsob, jak ušetřit na vytápění domu? Foukaná izolace Climatizer Plus má velice širokou škálu využití, díky čemuž si dokáže poradit s nejrůznějšími problémy stavby.

Foukaná izolace Climatizer Plus se skládá z celulózové vlny, která dokáže akumulovat teplo získané přes den a zamezit tak nežádoucím tepelným ztrátám domu během noci. Díky foukání dokáže proniknout do každého otvoru a skuliny, aniž by vytvořila tepelné mosty. Díky tomu si u vás doma zajistíte tepelnou pohodu a ještě ušetříte na nákladech za vytápění.

Je známo, že střechou uniká z domu velké množství tepla. S nedostatečným zateplením střechy se setkáváme nejčastěji u starších domů. U novostaveb byste proto měli na kvalitní zateplení střechy klást velký důraz. Výhodou foukané izolace Climatizer Plus je fakt, že ji lze použít nejen při stavbě nových domů, ale lze ji také aplikovat dodatečně.

 


PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete