Zateplení stropů rychle a kvalitně

Naše firma realizuje zateplení stropů pomocí foukané izolace Climatizer Plus. Efektivní tepelná izolace stropu velmi  efektivně zabrání únikům tepla v zimních měsících a zároveň sníží výdaje na vytápění. Pomocí metody volného foukání lze izolaci rozprostřít v ploše stropu a vytvořit tak jednolitou vrstvu. Foukaná izolace je velmi efektivní, jelikož se izolace dostává i do těch nejmenších mezer.

Tento druh aplikace je vhodný pro nepochozí stropy. V případě, že je potřeba se po stropu pohybovat lze použít tzv. „kontrolní lávku“. Je možno izolovat i stropy s betonovou deskou nebo dlažbou. Pomocí tzv. jádrového vrtání lze provést snadnou aplikaci izolace do stropní dutiny. Foukanou izolací je možno tepelně izolovat i nepravidelně tvarované nebo obloukové konstrukce  – klenby.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zateplení foukanou izolací

Kvalitní a profesionální přístup k práci, a ochota to byly hlavní důvody proč jsme si vybrali tuto firmu. Pan majitel je velmi příjemný a dobře informovaný ohledně izolací, dobře nám vše vysvětlil poradil a dotáhnul do nejmenšího detailu. 

Recenze 3

Izolace stříkanou pěnou

Společnost nám izolovala střechu na rodinném domě. Instalace proběhla dle předchozí domluvy. Vše si po sobě i uklidili. Firmu tedy mohu doporučit.

Recenze 2

Izolace stříkanou pěnou

Mám od p. Bolečka zateplení stříkanou pěnou, kde nám pěnu stříkali do podkroví a  jsem velice spokojený. Bezproblémové jednání a vstřícný přístup technika.

Recenze 1