Zvuková izolace z křemičitého písku má skvělé výsledky

Jak vylepšit akustiku vašeho domu a chtěli byste zamezit nepříjemnému hluku, který se dostává dovnitř z blízkého okolí, můžeme vám doporučit zvukově-izolační desky Wolf, které jsou vhodné pro vnitřní izolaci podlah, stěn i stropů.

Zvukově-izolační desky Wolf umožňují izolovat zvuk v celém frekvenčním spektru a zejména při nízkých kmitočtech, což je ta část zvukového spektra, která nás obtěžuje nejvíce. Zvukově-izolační desky Wolf jsou také ideální volbou pro zajištění kročejového útlumu. Zvukově-izolační desky Wolf se skládají ze speciálního dvou nebo třívlnného komorového kartonu, který je naplněný sypkým křemičitým pískem. Zvuková vlna tak prochází až sedmi vrstvami kartonu a šesti vrstvami písku. Tato technologie funguje tak, že při zachycení zvuku se zrnka písku rozkmitají a změní tak zvukovou vlnu na pohybovou energii. K průniku na druhou stranu desky pak už zvuk nemá energii.

Předností desek Wolf je mimo jiné jejich minimální tloušťka, díky čemuž jsou desky vhodné pro použití všude tam, kde je potřeba šetřit místem. Desky Wolf jsou plně ekologickým výrobkem a jejich aplikace je rychlá a nenáročná. Kromě výrazného vylepšení akustiky také zlepšují tepelně izolační vlastnosti rekonstruovaných prostor. Zvukově-izolační desky Wolf tak představují skutečně multifunkční řešení pro váš dům a zároveň jsou cenově dostupné.

Způsob pokládky izolačních desek WOLF

Způsob pokládky izolačních desek WOLF 


Kde nás najdete