Materiály

Materiály, které používáme pro izolaci rodinných a bytových domů jsou vysoce kvalitní, funkční, odolnéekologické a zdravotně nezávadné. 

Oproti běžným izolační materiálům vynikají mimořádnými izolačními vlastnostmi a lze je použít jak pro novostavby, tak i pro starší zrekonstruované domy.

Zateplení vašeho domu pomocí naší izolace ušetříte značné náklady za vytápění, zvýšíte ochranu domu před požárem a zajistíte si tak bezpečné a zdravé bydlení.


PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete