Mob: +420 777 824 714

Dřevovláknitá foukaná izolace CLIMAWOOD

Foukaná izolace CLIMAWOOD je mimořádně spolehlivá tepelná a akustická izolace, která je složena z čistých volných dřevěných vláken.Dřevovláknitá foukaná izolace CLIMAWOOD

CLIMAWOOD dokonale vyplňuje všechny duté prostory bez mezer a spár.

Tato dřevovláknitá izolace má stejné přednosti jako přírodní dřevo. Mezi tyto přednosti patří zejména trvanlivost, stabilita, a velmi dobré izolační vlastnosti. Izolace CLIMAWOOD se vyrábí na základě rozvlákňování borového dřeva.

Při tomto procesu se do vláken přidává fosfát amonný a kyselina boritá. Díky těmto přísadám je izolační materiál ochráněný proti škůdcům a plísním s ohledem na životní prostředí. Izolaci je vhodné chránit proti povětrnostním vlivům.


Použití a aplikace dřevovláknité foukané izolace CLIMAWOOD

Izolace CLIMAWOOD je určena pro zateplení a protihlukové opatření vnějších i vnitřních konstrukcí. Aplikace probíhá pomocí volného foukání anebo pomocí objemového plnění do připravených dutin stěn, střech nebo stropů. Při izolaci nevznikají žádné spáry a materiál se dostane i do těžce dostupných míst.

Při aplikaci také nevznikají žádné odřezky ani odpad a technologie foukání zajišťuje rychlou práci a snadný přesun hmot.

Izolační materiál CLIMAWOOD je také vhodný pro prefabrikovanou výrobu střešních, stěnových nebo stropních dílců. V případě, že je izolace CLIMAWOOD aplikovaná do dutiny, je potřeba, aby byly dodrženy pokyny výrobce týkající se přesné objemové hmotnosti, díky tomu vám izolace neslehne.


Balení, transport, skladování

Izolační materiál CLIMAWOOD je k dostání v pytlích o hmotnosti 15 kg.

Pytle lze stohovat po 21 kusech na EUR paletách, nebo mohou být uloženy volně na suchém a dobře krytém podkladu.

Izolační materiál CLIMAWOOD je vhodné skladovat v krytých a dobře chráněných prostorách. Balení izolantu není vodotěsné. Pokud budete materiál skladovat venku, je potřeba tuto informaci uvést do objednávky.

Pro tyto účely je dodávka možná pouze na paletách překrytých speciálními obaly přímo při výrobě.


Přednosti dřevovláknité foukané izolace CLIMAWOOD

  • vytváří izolační vrstvu bez mezer a spár
  • velmi dobře akumuluje teplo
  • zamezuje přehřívání místností v letních měsících
  • vytváří zdravé klima v místnosti
  • trvalá odolnost vůči slehnutí díky dlouhým vláknům
  • zpracování beze zbytků
  • možnost recyklace
  • v kombinaci s dřevovláknitými deskami vytváří optimální ochranu proti hluku


Kontaktní formulář:


Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů


Působíme po celé Moravě:
Adamov, Blansko‎, Bojkovice‎, Brno‎, Brtnice‎, Brumov-Bylnice‎, Brušperk‎, Břeclav‎, Břidličná‎, Bučovice‎, Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice pod Hostýnem, Bzenec‎, Dačice‎, Dolní Kounice, Dubňany‎, Frenštát pod Radhoštěm, Fryšták‎, Hanušovice‎, Hodonín‎, Holešov‎, Hranice, Hrotovice‎, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín‎, Hustopeče‎, Chropyně‎, Ivančice‎, Ivanovice na Hané, Jaroměřice nad Rokytnou, Jemnice‎, Jevíčko‎, Jevišovice‎, Karolinka‎, Kelč‎, Klobouky u Brna, Kojetín‎, Konice‎, Kopřivnice‎, Koryčany‎, Kostelec na Hané‎, Kroměříž‎, Kunovice‎, Kunštát‎, Kuřim‎, Kyjov‎, Lanžhot‎, Letovice‎, Lipník nad Bečvou‎, Litovel‎, Loštice‎, Luhačovice‎, Mikulov‎, Miroslav, Modřice‎, Mohelnice‎, Moravská Třebová, Moravské Budějovice, Moravský Beroun, Moravský Krumlov, Náměšť nad Oslavou, Napajedla‎, Němčice nad Hanou, Nové Město na Moravě, Nový Jičín, Olešnice, Otrokovice‎, Plumlov‎, Podivín‎, Pohořelice, Potštát‎, Přerov, Příbor, Rájec-Jestřebí, Rajhrad‎, Rosice, Rousínov‎, Rožnov pod Radhoštěm‎, Rýmařov‎, Slavičín‎, Slavkov u Brna, Slavonice‎, Slušovice‎, Staré Město, Strážnice, Šlapanice‎, Šternberk‎, Štíty‎, Šumperk‎, Telč‎, Tišnov, Tovačov, Třebíč, Třešť, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Újezd u Brna, Uničov, Úsov, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Valtice, Velká Bíteš, Velká Bystřice, Velké Bílovice, Velké Meziříčí, Velké Opatovice, Velé Pavlovice, Veselí nad Moravou, Veverská Bítýška, Vizovice, Vracov, Vsetín, Vyškov, Zábřeh, Zbýšov, Zlín, Znojmo, Zubří, Ždánice, Židlochovice.