Dřevovláknitá foukaná izolace CLIMAWOOD

Foukaná izolace CLIMAWOOD je mimořádně spolehlivá tepelná a akustická izolace, která je složena z čistých volných dřevěných vláken.

CLIMAWOOD dokonale vyplňuje všechny duté prostory bez mezer a spár.

Tato dřevovláknitá izolace má stejné přednosti jako přírodní dřevo. Mezi tyto přednosti patří zejména trvanlivost, stabilita, a velmi dobré izolační vlastnosti. Izolace CLIMAWOOD se vyrábí na základě rozvlákňování borového dřeva.

Při tomto procesu se do vláken přidává fosfát amonný a kyselina boritá. Díky těmto přísadám je izolační materiál ochráněný proti škůdcům a plísním s ohledem na životní prostředí. Izolaci je vhodné chránit proti povětrnostním vlivům.

Drevovlaknita_foukana_izolace_CLIMAWOOD  

Použití a aplikace dřevovláknité foukané izolace CLIMAWOOD

Izolace CLIMAWOOD je určena pro zateplení a protihlukové opatření vnějších i vnitřních konstrukcí. Aplikace probíhá pomocí volného foukání anebo pomocí objemového plnění do připravených dutin stěn, střech nebo stropů. Při izolaci nevznikají žádné spáry a materiál se dostane i do těžce dostupných míst.

Při aplikaci také nevznikají žádné odřezky ani odpad a technologie foukání zajišťuje rychlou práci a snadný přesun hmot.

Izolační materiál CLIMAWOOD je také vhodný pro prefabrikovanou výrobu střešních, stěnových nebo stropních dílců. V případě, že je izolace CLIMAWOOD aplikovaná do dutiny, je potřeba, aby byly dodrženy pokyny výrobce týkající se přesné objemové hmotnosti, díky tomu vám izolace neslehne.

Balení, transport, skladování dřevovláknité foukané izolace CLIMAWOOD

 • Izolační materiál CLIMAWOOD je k dostání v pytlích o hmotnosti 15 kg.
 • Pytle lze stohovat po 21 kusech na EUR paletách, nebo mohou být uloženy volně na suchém a dobře krytém podkladu.
 • Izolační materiál CLIMAWOOD je vhodné skladovat v krytých a dobře chráněných prostorách. Balení izolantu není vodotěsné. Pokud budete materiál skladovat venku, je potřeba tuto informaci uvést do objednávky.
 • Pro tyto účely je dodávka možná pouze na paletách překrytých speciálními obaly přímo při výrobě.

Přednosti dřevovláknité foukané izolace CLIMAWOOD

 • vytváří izolační vrstvu bez mezer a spár
 • velmi dobře akumuluje teplo
 • zamezuje přehřívání místností v letních měsících
 • vytváří zdravé klima v místnosti
 • trvalá odolnost vůči slehnutí díky dlouhým vláknům
 • zpracování beze zbytků
 • možnost recyklace
 • v kombinaci s dřevovláknitými deskami vytváří optimální ochranu proti hluku

Poptávka

Jsme rádi, že jste si vybrali nás, rodinnou firmu A1 servis CZ, s.r.o. Věřte, budete max spokojeni jako všichni naši zákazníci před vámi. Zavolejte nám, nebo napište pomocí kontaktního formuláře. Těšíme se na realizaci vašich zakázek.

Obchodní oddělení:  
Ing. Jiří Boleček
mobil: +420 777 824 714
info@foukanaizolacebrno.cz

Nebo nám pošlete vyplněný formulář, po jeho obdržení vám odpovíme co nejdříve.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zateplení foukanou izolací

Kvalitní a profesionální přístup k práci, a ochota to byly hlavní důvody proč jsme si vybrali tuto firmu. Pan majitel je velmi příjemný a dobře informovaný ohledně izolací, dobře nám vše vysvětlil poradil a dotáhnul do nejmenšího detailu. 

Recenze 3

Izolace stříkanou pěnou

Společnost nám izolovala střechu na rodinném domě. Instalace proběhla dle předchozí domluvy. Vše si po sobě i uklidili. Firmu tedy mohu doporučit.

Recenze 2

Izolace stříkanou pěnou

Mám od p. Bolečka zateplení stříkanou pěnou, kde nám pěnu stříkali do podkroví a  jsem velice spokojený. Bezproblémové jednání a vstřícný přístup technika.

Recenze 1