Foukaná izolace SUPAFIL LOFT 045

Foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 je vyrobená z čistého recyklovaného skla bez pojiva a chemikálií. Na rozdíl od celulózy nesesedá, nehoří a je nenasákavá. Zároveň je ekologická a zdravotně nezávadná. Její barva je panensky bílá a na dotek je jemná.

Foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045

Foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 je ideální volbou pro zateplení prostoru mezi trámy na půdě nebo pro vyplnění vzduchové mezery ve střeše. Používá se také pro zateplení nízkoenergetických a pasivních domů, zateplení dvouplášťových plochých střech, zateplení vazníkových krovů bungalovů nebo pro izolaci dvouplášťové ploché střechy.

Díky mimořádným tepelně izolačním vlastnostem vám foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 pomůže ušetřit až 30% nákladů za vytápění.

Foukana_sklovlaknita_izolace_SUPAFIL_LOFT_045  

Foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 se vyznačuje unikátními vlastnostmi, mezi které patří např. její schopnost propouštět vodní páru skrz konstrukci, čímž výrazně snižuje možnost vzniku plísní. Foukaná izolace SUPAFIL LOFT 045 dýchá, nesesedá a je odolná vůči horku, vlhku i škůdcům.

Zateplení domu pomocí foukané sklovláknité izolace SUPAFIL LOFTje velice rychlé a bez zbytečného nepořádku. K aplikaci je potřeba pouze několik otvorů, kterými se pomocí vložené hadice snadno vyplní celý prostor foukanou izolací. Foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 je tedy ideální pro vyplnění složitých nebo těžce přístupných míst a dutin.

Ceník foukané izolace SUPAFIL LOFT 045

Cena foukané izolace se stanovuje podle způsobu provedení její aplikace v závislosti na množství materiálu, který se spotřebuje a je uložen v konstrukci.

V případě že prostor, který chcete izolovat, je jasný a dobře přístupný, doporučujeme vám vyžádání si orientačního rozpočtu na provedení celého díla. Díky tomu vám tak bude výsledná cena předem jasná a bude mít jen minimální odchylku.

Jestliže rozsah izolovaného prostoru není předem znám, můžete si nechat sjednat cenu za 1 vyfoukaný pytel izolace o hmotnosti 13,6kg.

V případě zakázek v rozsahu cca 50m3 provádíme individuální kalkulaci. Další individuální úprava ceny je možná po konzultaci a obhlídce zakázky.

Zakázky, které mají malý rozsah o velikosti 5 – 10m3 jsou kalkulovány pomocí přirážek odpovídajícím pokrytí celé režijní práce a manipulace, která souvisí s jejím provedením.

Foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 a její použití:

 • Zateplení trámových stropů
 • Trámové stropy
 • Nízkoenergetické a pasivní domy
 • Vazníkové krovů bungalovů
 • Zemědělské budovy
 • Dvouplášťové ploché střechy
 • Vazníkové krovy bungalovů
 • Zemědělské budovy
 • Dvouplášťové ploché střechy

Parametry sklovláknité izolace SUPAFIL LOFT 045:

 •  lambda λD = 0,045 W/mK dle objemové hmotnosti (čím nižší hodnota, tím více izoluje)
 • třída sesednutí < 1%
 • třída reakce na oheň A1 (nejvyšší stupeň požární bezpečnosti)
 • krátkodobá nasákavost WS < 1 kg/m2
 • faktor difuzního odporu μ = 1

Balení izolace SUPAFIL LOFT 045:

 •  pytel: 16,6 kg
 • paleta: 28 pytlů, 464,8 kg

Rychlé zateplení izolací SUPAFIL LOFT 045:

Zateplení rodinného domku lze provést snadno za 3 hodiny. Izolace se fouká pod tlakem ze stroje hadicí na požadované místo. Při foukání tak nevznikají odřezky a odpad.

Výhodná cena izolace SUPAFIL LOFT 045:

Jednotková cena za kg foukané izolace Supafil je sice trochu vyšší, ale spotřeba mnohem nižší než u podobných materiálů.
Pro dosažení tepelného odporu R = 5 m2K/W s tloušťkou 200 – 250 mm je spotřeba:

foukané izolace Supafil 2,5 – 3,6 kg/m2,

čedičové foukané izolace 8,0 – 9,3 kg/m2,

foukané izolace z celulózy 9,7 – 13,5 kg/m2.

Zateplení střechy


Poptávka

Jsme rádi, že jste si vybrali nás, rodinnou firmu A1 servis CZ, s.r.o. Věřte, budete max spokojeni jako všichni naši zákazníci před vámi. Zavolejte nám, nebo napište pomocí kontaktního formuláře. Těšíme se na realizaci vašich zakázek.

Obchodní oddělení:  
Ing. Jiří Boleček
mobil: +420 777 824 714
info@foukanaizolacebrno.cz

Nebo nám pošlete vyplněný formulář, po jeho obdržení vám odpovíme co nejdříve.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zateplení foukanou izolací

Kvalitní a profesionální přístup k práci, a ochota to byly hlavní důvody proč jsme si vybrali tuto firmu. Pan majitel je velmi příjemný a dobře informovaný ohledně izolací, dobře nám vše vysvětlil poradil a dotáhnul do nejmenšího detailu. 

Recenze 3

Izolace stříkanou pěnou

Společnost nám izolovala střechu na rodinném domě. Instalace proběhla dle předchozí domluvy. Vše si po sobě i uklidili. Firmu tedy mohu doporučit.

Recenze 2

Izolace stříkanou pěnou

Mám od p. Bolečka zateplení stříkanou pěnou, kde nám pěnu stříkali do podkroví a  jsem velice spokojený. Bezproblémové jednání a vstřícný přístup technika.

Recenze 1