Izolační systém s dřevovláknitými deskami UNGER DIFFUTHERM

Izolační systémy s dřevovláknitými deskami pro vnitřní i vnější zateplení.

Rodinná firma Unger Diffutherm GmbH za sebou zanechává úspěšné stopy v celé Evropě již od konce osmdesátých let. Z vysoce účinného materiálu – dřevěných vláken – firma vyvíjí a vyrábí kompletní systémy i jednotlivé prvky pro tepelnou izolaci budov. Její produkty nacházejí uplatnění při izolaci fasád, vnitřních zdí, střech, příček i stropů. Využívají se pro zděné stavby i dřevostavby. Firma Unger Diffutherm je jednou z vedoucích firem na trhu v tomto segmentu a zakládá svůj stabilní růst na čtyřech základních pilířích: nadšení pro stále další inovace, osobní angažovanost, úspěch a spokojenost zákazníků.

Cílem firmy Unger-Diffutherm je zajistit kvalitnější prostředí pro Váš domov a přispět k ochraně klimatu naší matičky Země.

Profitujte ze silné značky Udi,  za značkou Udi se skrývá rodinné jméno Unger ale hlavně vlastnosti jejích produktů, ohleduplnost k životnímu prostředí, difúzní otevřenost a inovativnost.


PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete