Nová zelená úsporám

Nová zelená úsporám, dotační státní program.

Nová Zelená Úsporám (zkr.: NZÚ) je program Ministerstva životního prostředí. Veškeré úřední věci zpracovává Státní fond životního prostředí ČR. Program NZÚ patří k jedněm z nejefektivnějších programům, který je zaměřený na úspory energií v rodinných a bytových domech. Podporuje snižování energetické náročnosti budov, výstavbu domů s velmi nízkou energetickou náročností, environmentálně šetrné a efektivní využití zdrojů energie a obnovitelné zdroje energie.

Nově také podporuje znevýhodněné sociální skupiny, které chtějí pomocí tohoto dotačního programu zateplit. Nově tedy je otevřen program Nová Zelená Úsporám light.

Dotace na zateplení domu

Nová zelená úsporám – zateplení domu 

Logo_zelena-usporam

Dotace se vztahují na zateplení obvodových stěn, střechy, stropů a podlah u stávajících rodinných domů, vč. zimních zahrad.

Více informací o dotaci.

 

 

Nová zelená úsporám Light – zateplení domu

Logo_zelena-usporam-light

Vítejte v roce 2023, v roce, ve kterém se podařilo státnímu fondu životního prostředí spustit program, který je otevřen zateplování, a to i lidem, kteří nemají potřebnou hotovost.

Více informací o dotaci.

 

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zateplení foukanou izolací

Kvalitní a profesionální přístup k práci, a ochota to byly hlavní důvody proč jsme si vybrali tuto firmu. Pan majitel je velmi příjemný a dobře informovaný ohledně izolací, dobře nám vše vysvětlil poradil a dotáhnul do nejmenšího detailu. 

Recenze 3

Izolace stříkanou pěnou

Společnost nám izolovala střechu na rodinném domě. Instalace proběhla dle předchozí domluvy. Vše si po sobě i uklidili. Firmu tedy mohu doporučit.

Recenze 2

Izolace stříkanou pěnou

Mám od p. Bolečka zateplení stříkanou pěnou, kde nám pěnu stříkali do podkroví a  jsem velice spokojený. Bezproblémové jednání a vstřícný přístup technika.

Recenze 1