O nás

Foukaná izolace - O NÁSSpolečnost A1 servis CZ s.r.o. Vám nabízí profesionální služby v oblasti tepelné a zvukové izolace rodinných a bytových domů. Současně také provádíme protipožární nátěry, které slouží k ochraně konstrukcí budov před účinky požáru.

Tepelná izolace budov

Zateplení rodinných domů nebo bytů provádíme pomocí foukané izolace, která má oproti běžným metodám zateplení řadu výhod. Mezi hlavní přednosti, které foukaná izolace má, patří například vysoká životnost, odolnost vůči vlhkosti i hlodavcům, ekologičnost a zdravotní nezávadnost. Foukaná izolace dokáže navíc perfektně vyplnit každý otvor i skulinu a nevytváří tepelné mosty. Lze ji použít pro zateplení střech, zateplení stropů, zateplení podlah, zateplení stěn i zateplení plášťů budov. Kvalitní tepelná izolace Vašeho domu Vám pomůže významně ušetřit na nákladech za vytápění!

Mezi druhy foukané izolace, kterou používáme, patří:

Foukaná celulózová izolace Climatizer Plus, minerální izolace Climastone, sklovláknitá izolace Supafil Loft 045, dřevovláknitá izolace Climawood.

Zvuková izolace budov

Pokud Vás trápí nadměrný hluk od sousedů, anebo bydlíte v prostředí se zvýšeným hlukem, kontaktujte naši firmu, která má se zvukovou izolací bohaté zkušenosti! Zvukovou izolaci budov provádíme taktéž pomocí foukané izolace, která je ideální volbou pro odhlučnění budov. Foukaná izolace zajišťuje spolehlivou zvukovou izolaci rodinných domů, bytů i průmyslových objektů. Dále provádíme také tzv. kročejovou izolaci pomocí zvukově-izolačních desek Wolf. Pro zlepšení vnitřní akustiky místnosti lze použít také speciální dřevovláknité desky Unger – Diffutherm.

Protipožární nátěry

Protipožární nátěry chrání nosnou konstrukci budovy před zhroucení a významně snižují rozsah škod na majetku v případě požáru. Zároveň také prodlužují dobu potřebnou k bezpečné evakuaci všech osob uvnitř hořícího objektu a zásahu HZ. Při včasném zásahu se zvyšuje pravděpodobnost záchrany majetku. Díky složení protipožárních nátěrů a nástřiků nevznikají při požáru z jejich reakce na oheň další toxické látky. Protipožární nátěry nacházejí své uplatnění zejména v budovách, kde je velká koncentrace lidí, anebo kde jsou zvýšené požadavky na ochranu majetku. Protipožární nátěry se používají pro soukromé i podnikatelské účely. Nejčastěji se aplikují na nosné konstrukce, na konstrukcích chráněných únikových cest pomáhají zajistit bezpečný únik z budovy. Naše firma provádí protipožární nátěry dřevěných konstrukcí, protipožární nátěry ocelových konstrukcí i protipožární nátěry betonových konstrukcí. V tomto oboru máme bohaté zkušenosti! Typ protipožárního materiálu vybíráme dle požadavku na odolnost, podle druhu podkladu konstrukce a požadavku na konečnou povrchovou úpravu. Naši zaměstnanci jsou v tomto oboru řádně vyškoleni. Protipožární nátěry provádíme v souladu s normami EU. Pro ochranu budov před požárem používáme protipožární nátěr na dřevo Promadur, protipožární nátěr ocelových konstrukcí Protherm, speciální omítkovou směs PROMASPRAY® T nebo protipožární nátěr ocelových a betonových konstrukcí Promaspray F250.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů