Izolace stropů

U starších domů se velice často setkáváme s nedostatečně zateplenou stropní konstrukcí. Tento problém lze jednoduše vyřešit pomocí foukané izolace, která dokáže proniknout do všech dutin a skulin, přičemž vytváří jednotnou vrstvu beze spár. Ideálními izolačními materiály pro zateplení stropů jsou: foukaná celulózová izolace Climatizer Plus, foukaní minerální izolace Climastone nebo nenasákavý grafitový polystyren Climastyren.

Díky dostatečnému zateplení trámového stropu významně zamezíte nežádoucím únikům tepla a ušetříte na nákladech za vytápění. Pomocí foukané izolace je možno tepelně izolovat i nepravidelně tvarované nebo obloukové konstrukce, nebo nepochozí stropy.

Zvuková izolace stropu

Kvalitní izolace stropů sníží hlasité dupání i nepříjemný zvuk puštěné televize od sousedů nad vámi. Pomocí zvukové izolace také můžete zlepšit akustiku uvnitř místnosti.

Druhy zvukové izolace

Zvukově izolační desky Wolf - desky s obsahem křemičitého písku, dokonale tlumí zvuk v celém frekvenčním spektru. Tloušťka desek je minimální- 10 resp. 15 mm. Desky je možné použít i do konstrukcí podlah, stěn a stropů. Desky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a nezatěžují životní prostředí.

Dřevovláknité deskové materiály Unger-Diffutherm - lze je opatřit vrstvou omítky a libovolným barevným nátěrem. Vysoká objemová hmotnost.

Foukaná celulózová izolace Climatizer Plus - tato izolace se aplikuje mokrou cestou, jako finální povrchová úprava zabraňuje nežádoucím odrazům zvuku uvnitř místnosti. Lze volit z několika barevných variant.

Minerální foukaná izolace Climastone - aplikace se provádí výhradně suchou cestou volně na půdy, do dutin trámových stropů, mezi krokve a do obvodových stěn

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů