Videa

Vážení zákazníci

dokončili jsme pro Vás série krátkých videí o izolaci Climatizer Plus a dalších produktech. Tato videa vznikla u příležitosti setkání moderátora Standy Berkovce s kolegou Michalem Flosmanem na letošním veletrhu ForArch 2015.

Videa jsou rozdělaná do několika částí podle jednotlivých témat.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.

Jak smazat hlučné sousedy


Tepelná izolace Compri – izolujte s Felixem! 1.5


CIUR Climatizer Plus® na FOR ARCHu 2015


CIUR Climatizer Plus® zvukově izolačí desky WOLF


CIUR Climatizer Plus® vzduchotěsná obálka


CIUR Climatizer Plus® druhy foukaných izolací


Pokládka zvukové izolace WOLF

 


PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete