Aktuality

Zvýšení protipožární ochrany domu

Datum: 25. 9. 2018

Jak minimalizovat tepelné ztráty a zároveň spolehlivě ochránit dům před nežádoucími účinky požáru? Skvělým řešením může být pro vás foukaná izolace CLIMASTONE, která má perfektní izolační i protipožární vlastnosti.

Foukaný grafitový polystyren

Datum: 1. 9. 2018

Foukaný grafitový polystyren Climastyren má výborné tepelné i protipožární vlastnosti a zároveň vám pomůže ušetřit až třetinu nákladů za energie. Využití Climastyrenu je vhodné všude tam, kde je riziko styku s vodou.

Foukaná izolace Thermo z recyklovaného materiálu

Datum: 21. 8. 2018

Pro zateplení vašeho domu vám představujeme foukanou izolaci Thermo, která je vyrobená z minerální vlny. Její otevřená struktura má vynikající schopnost pohlcovat zvuk. Zároveň má také mimořádné tepelně-izolační vlastnosti.

Ekologická polystyrenová izolace Balizol

Datum: 1. 8. 2018

Polystyrenová izolace Balizol je vhodná pro zateplení domů, průmyslových i zemědělských staveb a všude tam, kde se vyskytuje zvýšená vlhkost nebo kondenzace vodních par. Vyznačuje se velice dobrými izolačními a akustickými vlastnostmi. Zamezuje úniku tepla, zabraňuje vzniku ztrátových tepelných mostů a zajišťuje vysokou zvukovou pohltivost. Je odolná vůči plísním, hlodavcům i hmyzu a je ekologicky i zdravotně nezávadná.

Novinka - celulózová tepelná a akustická izolace Watisol

Datum: 26. 6. 2018

Naše firma vám nyní nabízí vysoce efektivní foukanou izolaci Watisol, která vám zajistí spolehlivou tepelnou i zvukovou izolaci domu. Tato foukaná izolace je ekologická a zdravotně nezávadná. Vyrobená je z recyklovaného novinového papíru, který je nadrcený a promíchaný s dalšími přísadami. Neobsahuje žádné škodlivé látky ani formaldehyd.

Izolování rodinných domů, bytů i kanceláří

Datum: 1. 6. 2018

Nechejte si provést spolehlivé zateplení budovy a zároveň získejte ochranu před nadměrným hlukem s izolačními deskami WOLF, které jsou vhodné pro rodinné domy, byty i kanceláře.

Jak zateplit dům rychle, kvalitně a bez nepořádku?

Datum: 17. 5. 2018

Hledáte způsob, jak snížit náklady za energie, které jsou spojené s vytápěním vašeho rodinného domu? Za energie můžete významně ušetřit díky kvalitnímu zateplení domu, které z dlouhodobého hlediska pomůže vašemu rodinnému rozpočtu.

Ekologická zvuková izolace Wolf

Datum: 1. 5. 2018

Zvuková a akustická izolace WOLF je tvořena deskami pro zvukovou a kročejovou izolaci stavebních konstrukcí a představuje zcela nový izolační systém použití ve stavebnictví. Zvuková a akustická izolace WOLF je vyrobena z biologicky odbouratelných a absolutně čistých materiálů.

Proč se vyplatí izolace střechy?

Datum: 3. 4. 2018

Pro udržení tepla ve vašem domě je potřeba zaměřit se nejen na fasádu domu, ale také na střechu. Pokud je totiž střecha nedostatečně zaizolovaná může z domu unikat velké množství tepla. V letních měsících zase často dochází k nepříjemnému přehřívání místností pod střechou a ty jsou během léta téměř neobyvatelné. Proto je důležité nechat vaši střechu dostatečně zateplit a tím ji také současně izolovat před horkými slunečními paprsky.

Snížení nákladů za vytápění domu

Datum: 27. 2. 2018

Nechejte si naší firmou provést zateplení domu a jednou provždy snižte vysoké náklady za vytápění. Foukaná izolace, kterou našim zákazníkům doporučujeme, totiž představuje velice efektivní řešení, jak snížit vysoké účty za energie.
12345