Aktuality

Minimalizace tepelných mostů

Datum: 2. 12. 2018

Jaký je efektivní způsob zateplení pro minimalizaci tepelných ztrát a eliminaci tepelných mostů? Řešením je foukaná izolace, která zamezuje vzniku tepelných mostů a ztrátám tepla. Tím ušetříte až třetinu nákladů spojených s vytápěním rodinného domu.

Zateplený strop ušetří náklady za vytápění

Datum: 21. 11. 2018

Jestliže není váš dům řádně zateplený, logicky jej musíte více vytápět. Teplý vzduch stoupá dle fyzikálních zákonů ke stropu a právě stropem vám v případě nedostatečného zateplení uniká velké množství tepla, za které zbytečně platíte výdaje navíc. Izolace stropu je ovšem velice jednoduchá, nenáročná, má nejmenší pořizovací náklady, nejrychlejší návratnost a hlavně nejvyšší účinnost.

Foukaná izolace z recyklovaných novin

Datum: 31. 10. 2018

Foukaná izolace Watisol je vhodná pro tepelnou i zvukovou izolaci budov. Vyrobená je z recyklovaného novinového papíru, který je nadrcený a promíchaný s dalšími přísadami. Díky tomu, že tato izolace neobsahuje žádné škodlivé látky ani formaldehyd je zdravotně nezávadná i ekologická zároveň.

Foukaná izolace pomůže udržet teplo v domě

Datum: 20. 10. 2018

Skvělým tipem je foukaná celulózová izolace Climatizer Plus, která má celou řadu předností. Tato izolace je tvořena celulózovým vláknem, které dokáže vyplnit všechny otvory v konstrukci bez nežádoucích mezer a tepelných mostů. Takto nedochází k nežádoucím tepelným únikům a je dokonale vyplněná každá skulinka. Foukaná izolace je zdravotně nezávadná a vysoce odolná vůči plísním, hlodavcům, hmyzu, houbám i případnému ohni.

Zvýšení protipožární ochrany domu

Datum: 25. 9. 2018

Jak minimalizovat tepelné ztráty a zároveň spolehlivě ochránit dům před nežádoucími účinky požáru? Skvělým řešením může být pro vás foukaná izolace CLIMASTONE, která má perfektní izolační i protipožární vlastnosti.

Foukaný grafitový polystyren

Datum: 1. 9. 2018

Foukaný grafitový polystyren Climastyren má výborné tepelné i protipožární vlastnosti a zároveň vám pomůže ušetřit až třetinu nákladů za energie. Využití Climastyrenu je vhodné všude tam, kde je riziko styku s vodou.

Foukaná izolace Thermo z recyklovaného materiálu

Datum: 21. 8. 2018

Pro zateplení vašeho domu vám představujeme foukanou izolaci Thermo, která je vyrobená z minerální vlny. Její otevřená struktura má vynikající schopnost pohlcovat zvuk. Zároveň má také mimořádné tepelně-izolační vlastnosti.

Ekologická polystyrenová izolace Balizol

Datum: 1. 8. 2018

Polystyrenová izolace Balizol je vhodná pro zateplení domů, průmyslových i zemědělských staveb a všude tam, kde se vyskytuje zvýšená vlhkost nebo kondenzace vodních par. Vyznačuje se velice dobrými izolačními a akustickými vlastnostmi. Zamezuje úniku tepla, zabraňuje vzniku ztrátových tepelných mostů a zajišťuje vysokou zvukovou pohltivost. Je odolná vůči plísním, hlodavcům i hmyzu a je ekologicky i zdravotně nezávadná.

Novinka - celulózová tepelná a akustická izolace Watisol

Datum: 26. 6. 2018

Naše firma vám nyní nabízí vysoce efektivní foukanou izolaci Watisol, která vám zajistí spolehlivou tepelnou i zvukovou izolaci domu. Tato foukaná izolace je ekologická a zdravotně nezávadná. Vyrobená je z recyklovaného novinového papíru, který je nadrcený a promíchaný s dalšími přísadami. Neobsahuje žádné škodlivé látky ani formaldehyd.

Izolování rodinných domů, bytů i kanceláří

Datum: 1. 6. 2018

Nechejte si provést spolehlivé zateplení budovy a zároveň získejte ochranu před nadměrným hlukem s izolačními deskami WOLF, které jsou vhodné pro rodinné domy, byty i kanceláře.
123456