Naši partneři

Tamadex spol. s r.o.

Tamadex_logo 
 
Firma TAMADEX byla založea v roce 1990 jako fyzická společnost (konsorcium) zabývající se kovovýrobou, zejména pak lisařskými pracemi s kooperací pro české a zahraniční společnosti. Od roku 1994 je z dalších výrobních programů firmy i výroba kovových prvků do sádrokartonových konstrukcí. V roce 2000 vznikla společnost TAMADEX spol. s r.o., která navázala a činosti fyzické firmy TAMADEX.
www.tamadex.cz

Ivan Matějček s.r.o.

Ivan Matějček 

byla založena v roce 2007, přičemž navázala na dlouholeté zkušenosti majitele firmy v oblasti požární bezpečnosti staveb.
www.ivanmatejcek.cz

CIUR a.s.

Ciur 

CIUR a.s. je firmou, která patří v oblasti výroby kvalitních celulózových vláken z recyklovaného papíru mezi evropskou a světovou špičku.
www.ciur.cz

Ing. Miroslav Chmela

Miroslav Chmela 

Půjčovna nářadí Chmela vám nabízí pronájem různého stavebního nářadí. Můžete si zapůjčit bourací, sekací, vrtací či řezací techniku. Máme k disposici i agregáty, vibrační techniku i jiné stavební nářadí.
www.pujcovnachmela.cz

HASTECH SERVIS s.r.o.

HASTECH SERVIS 

Společnost Hastech Servis s.r.o., poskytuje komplexní servis prostředků požární ochrany – zahrnující zejména kontroly a opravy hasicích přístrojů.
www.hastech-servis.cz


PUR pěna - stříkaná pěnová izolace

V současné době se jedná o nejpoptávanější izolaci.

Při zateplování prostoru je jedním z nejdůležitějších parametrů schopnost materiálu dokonale vyplnit každou skulinu. Jeden z nejefektivnějších způsobů zateplení proto představuje stříkaná pěnová izolace, jejíž profesionální aplikaci vám nabízíme.

Stříkaná pěnová izolace je tvořena dvoukomponentním polymerním systémem. Ke smísení obou složek dochází až ve směšovací komoře stříkací pistole. To znamená těsně před dopadem směsi na zateplovaný podklad.

Na podklad dopadá tekutina, která během několika sekund začne reagovat. Během doby od započetí chemické reakce dochází k dokonalému vyplnění prostoru, včetně všech spár a obtížně přístupných detailů.

Po chemické reakci obou složek tekutiny dochází k mohutnému vývinu izolační pěny. V případě použití měkké pěny tekutina dokáže zvětšit svůj objem až stonásobně. Výsledkem je absolutně bezespará a neprovzdušná izolace, čímž je zajištěno dokonalé vyplnění zateplovaného prostoru.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ


Kde nás najdete